BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Sezon letni na Kąpielisku Karłów w Miliczu został oficjalnie otwarty! Podczas minionego weekendu na basenie pojawiło się ponad 3 200 osób.

otwarcie1

A tak wyglądała sobota na Karłowie. Wyborna pogoda, ogromna frekwencja, bogaty program z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Tak w skrócie można opisać minioną sobotę na milickim kąpielisku. Tego dnia uroczystego otwarcia nowej części brodzika dokonali jego użytkownicy – dzieci, które przecięły wstęgę zapraszając do bezpiecznego korzystania z niecki.

otwarcie2   otwarcie3

otwarcie4 otwarcie5

Do korzystania z nowej skoczni zaprosili Jacek Biernat - Prezes OSiR Milicz oraz Andrzej Kubiak, którzy inaugurującym skokiem do wody udostępnili najbardziej wyczekiwaną atrakcję tegoż roku na kąpielisku Karłów.

Równolegle na boiskach trawiastych odbywała się kolejna edycja Letniego MiniCup w piłkę nożną o Puchar Burmistrza Gminy Milicz. W turnieju wzięły udział drużyny z Milicza, Cieszkowa, Międzyborza i Krotoszyna. W poszczególnych kategoriach wiekowych wyłoniono zwycięzców, najlepszych zawodników i króli strzelców. Organizatorem turnieju była niezawodna w tej dziedzinie UKS Szkółka Piłkarska Milicz

otwarcie10 otwarcie9

Nie zabrakło też zmagań z plastikową piłeczką. W turnieju tenisa stołowego zawodnicy walczyli o Puchar Prezesa spółki OSiR Jacek Bierna . Za organizację tej części imprezy dziękujemy Rafałowi Genderze i UKS Lider Milicz.

Na boiskach piaszczystych odbywał się turniej siatkówki plażowej. Zawody rozegrano w kategoriach open, junior. Współorganizatorem tego wydarzenia był Szymon Jerzak. Dla tych, którzy czują niedosyt siatkowych zmagań na piasku zdradzamy, że Szymon będzie organizował kolejne zawody na przełomie lipca i sierpnia.

Zwieńczeniem całego dnia był mecz pokoleń KS Barycz Milicz. Przed główną rozgrywką uhonorowany został wieloletni zawodnik drużyny – Iwo Kwaczewski, który w tym sezonie zakończył piłkarską karierę. Kibice, którzy w pełni zapełnili trybuny i głośno dopingowali zawodników Baryczy, nie mogli być zawiedzeni. Mecz obfitował w wiele pięknych akcji oraz bramek i zakończył się wysokim remisem 5:5.

Na przestrzeni całego dnia dla najmłodszych na terenie kąpieliska czekało wiele atrakcji: dmuchańce, pokaz ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy oraz gry i zabawy z nagrodami w namiocie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Miliczu

 otwarcie7 otwarcie6

Muzyczny rytm wydarzeniu nadawała ekipa z ESKA SummerCity Wrocław News .

Tak było w sobotę. A przed nami całe lato z Kąpielisko Karłów Milicz !

Zapraszamy i do zobaczenia !

/źródło: milicz.pl/

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo