BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Wraz z naszymi partnerami zapraszamy Państwa na kolejną, XII Edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Obecna trasa biegu poprowadzi uczestników ulicami miasta ze startem wspólnym o godz. 13 przy skwerze Żołnierzy Wyklętych w Miliczu na ul. plac Eugeniusza Waresiak. Biuro zawodów organizator zapewnia w hali sportowej I LO w Miliczu ul. 11-go Listopada, czynne od godz. 11.00. Wpisowe dla uczestników biegu wynosi 40 zł, zaś rocznik 2009 i młodsi 20 zł. Opłaty należy dokonać wyłacznie gotówką w biurze zawodów podczas odbioru pakietów startowych. Więcej informacji uzyskają Państwo, klikając w poniższy banerek, który kieruje na strone zapisów. Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu, ograniczona liczba pakietów startowych.

 

TW2024 zapisy

Trasa biegu 2024 - pobierz

 

24/01/2024r. Minister Sportu i Turystyki ogłosił otwarty konkurs na dofinansowanie organizacji zajęć sportowych dla uczniów finansowanych ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w 2024 roku.

UM2024

Dofinansowanie organizacji zajęć sportowych dla uczniów, to element szerokiej oferty aktywizacyjnej Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowanej do najmłodszych Polaków. W tegorocznej edycji konkursu kwota do rozdysponowania w ramach konkursu wynosi 28 mln zł.

Zadania przewidziane do realizacji w ramach konkursu:

  • zajęcia sportowe dla uczniów organizowane w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” - łączna kwota dofinansowania 17 mln zł,
  • zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej - łączna kwota dofinansowania 11 mln zł.

Nabór wniosków

Termin składania wniosków określono do 26.02.2024r., a ich rozpatrzenie nastąpi do 26.04 2024r.
Wnioski należy składać za pośrednictwem systemu AMODIT pod adresem: https://wnioski.msit.gov.pl

Dodatkowe informacje dostępne są pod nr tel. 22 24 47 302, 22 24 43 271, 22 24 43 281

Szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej

 

 

 

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU
HARMONOGRAM REZERWACJI BOISKA ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ
STADIONU MIEJSKIEGO w Miliczu

w szczególności dotyczy on okresu przygotowania drużyn z terenu gminy Milicz przed rundą wiosenna sezonu 2023/2024

 

W celu dokonania rezerwacji, bądź dokonania zmian w planowanym harmonogramie, należy powiadomić administratora obiektu - OSiR sp.z o.o. w Miliczu poprzez kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie z biurem w godz. urzędowania (tel. 516 048 988)

 

STADION STYCZEN 2024

STADION LUTY 2024

STADION MARZEC 2024

 

otwarcie plywalni po wakacjach 2023

Szanowni Państwo,

Pragniemy Was poinformować, że po zakończonej przerwie technologicznej Kryta Pływalnia "milickaFALA" w Miliczu znów zostaje otwarta dla wszystkich miłośników kąpieli i rekreacji.

Hala basenowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, umożliwiając Państwu korzystanie z atrakcji w harmonogramie dopasowanym do codziennych obowiązków. W weekendy tj. w soboty i niedziele i dni wolne od zajęć szkolnych pływalnia będzie czynna od godziny 12:00 do 20:00. Natomiast Sala siłowni cardio, czynna jest codziennie w godz. 8:00 - 20:45, zaś sala fitness wg ustalonego harmonogramu rezerwacji.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, że posiadamy aktualne wyniki badań wody basenowej, które jednoznacznie stwierdzają, iż można bezpiecznie kąpać się. Obiekt spełnia wszelkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne. <tu sprawdzisz aktualne wyniki badań wody>

Czekamy na Państwa odwiedziny i mamy nadzieję, że kryta pływalnia "milickaFALA" w Miliczu stanie się ulubionym miejscem relaksu, sportu i rekreacji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość podczas przerwy technologicznej.

 

BIEG KARPIA 2023Dzisiaj ruszyły zapisy do udziału w XI edycji Biegu Karpia - Milicz 2023. Tegoroczna trasa biegu poprowadzona będzie leśnymi duktami wokół terenu Kąpieliska Karłów w Miliczu. XI Bieg Karpia 2023 jest imprezą sportową cyklicznie organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu w ramach obchodów "Festiwalu Karpia 2023".
W tym roku organizator przygotował trasę rekreacyjną dla wszystkich na dystansie 5 km. Natomiast dla najmłodszych uczestników odbędzie się Bieg Karpika na ok. 400 m. Start i meta na kąpielisku Karłów.
Impreza rekreacyjno - sportowa skierowana do wszystkich lubiących aktywnie spędzać wolny czas, bez względu na zaawansowanie sportowe.
Dla uczestników atrakcyjne pakiety startowe, nagrody oraz posiłek regeneracyjny w postaci zupy rybnej.
Zapisy do biegu prowadzi ULTIMASPORT   https://formularz.ultimasport.pl/194   .
Tam również zapoznają się Państwo z REGULAMINEM i pobiorą niezbędne oświadczenia
BIEG KARPIA 2023 TRASA

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo