BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU
HARMONOGRAM REZERWACJI BOISKA ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ
STADIONU MIEJSKIEGO w Miliczu

w szczególności dotyczy on okresu przygotowania drużyn z terenu gminy Milicz przed rundą wiosenna sezonu 2023/2024

 

W celu dokonania rezerwacji, bądź dokonania zmian w planowanym harmonogramie, należy powiadomić administratora obiektu - OSiR sp.z o.o. w Miliczu poprzez kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie z biurem w godz. urzędowania (tel. 516 048 988)

 

STADION STYCZEN 2024

STADION LUTY 2024

STADION MARZEC 2024

 

otwarcie plywalni po wakacjach 2023

Szanowni Państwo,

Pragniemy Was poinformować, że po zakończonej przerwie technologicznej Kryta Pływalnia "milickaFALA" w Miliczu znów zostaje otwarta dla wszystkich miłośników kąpieli i rekreacji.

Hala basenowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, umożliwiając Państwu korzystanie z atrakcji w harmonogramie dopasowanym do codziennych obowiązków. W weekendy tj. w soboty i niedziele i dni wolne od zajęć szkolnych pływalnia będzie czynna od godziny 12:00 do 20:00. Natomiast Sala siłowni cardio, czynna jest codziennie w godz. 8:00 - 20:45, zaś sala fitness wg ustalonego harmonogramu rezerwacji.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, że posiadamy aktualne wyniki badań wody basenowej, które jednoznacznie stwierdzają, iż można bezpiecznie kąpać się. Obiekt spełnia wszelkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne. <tu sprawdzisz aktualne wyniki badań wody>

Czekamy na Państwa odwiedziny i mamy nadzieję, że kryta pływalnia "milickaFALA" w Miliczu stanie się ulubionym miejscem relaksu, sportu i rekreacji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość podczas przerwy technologicznej.

 

BIEG KARPIA 2023Dzisiaj ruszyły zapisy do udziału w XI edycji Biegu Karpia - Milicz 2023. Tegoroczna trasa biegu poprowadzona będzie leśnymi duktami wokół terenu Kąpieliska Karłów w Miliczu. XI Bieg Karpia 2023 jest imprezą sportową cyklicznie organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu w ramach obchodów "Festiwalu Karpia 2023".
W tym roku organizator przygotował trasę rekreacyjną dla wszystkich na dystansie 5 km. Natomiast dla najmłodszych uczestników odbędzie się Bieg Karpika na ok. 400 m. Start i meta na kąpielisku Karłów.
Impreza rekreacyjno - sportowa skierowana do wszystkich lubiących aktywnie spędzać wolny czas, bez względu na zaawansowanie sportowe.
Dla uczestników atrakcyjne pakiety startowe, nagrody oraz posiłek regeneracyjny w postaci zupy rybnej.
Zapisy do biegu prowadzi ULTIMASPORT   https://formularz.ultimasport.pl/194   .
Tam również zapoznają się Państwo z REGULAMINEM i pobiorą niezbędne oświadczenia
BIEG KARPIA 2023 TRASA

Sezon kąpielowy w Polsce rozpoczął się 1 czerwca i potrwa do 30 września, zaś nasz obiekt w Miliczu - Kąpielisko KARŁÓW uruchomiliśmy dla Państwa 8 czerwca i będzie trwał do końca sierpnia. Abyśmy mogli w ogóle "wystartować", nasze wcześnie podjęte działania pozwoliły już w marcu i kwietniu wyczyścić dno niecki i następnie napełnić akwen świeżą wodą. Ponadto musieliśmy spełnić szereg rygorystycznych wymogów stawianych przez służby sanitarne, zarówno w odniesieniu do stanu porządkowego i technicznego obiektu jak i wymogów dla oceny jakości badanej wody basenowe. Dziś widzimy efekt naszych prac. Podjęte przez Zarząd przed kilkoma laty inwestycje, dziś owocują i przynoszą zamierzony cel społeczny. W miniony weekend 8-9 lipca odwiedziła nas rekordowa liczna klientów, ponad 3500 osób, za co serdecznie dziękujemy.

20230711 080742


Sanepid i akredytowane laboratorium SGS bada jakość wody w kąpielisku i brodzikach dla najmłodszych

Jakość wody w kąpieliskach badana jest przez Państwową Inspekcję Sanitarną, a wyniki badań można sprawdzić w Serwisie Kąpieliskowym. Jest to portal informacyjny o jakości wody w kąpieliskach w Polsce. Na portalu znajduje się lista kąpielisk, dostępne są również informacje organizacyjne, raporty i aktualne wyniki badań.

Badania wykonywane są w laboratoriach Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub laboratoriach zewnętrznych, które są zatwierdzane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Woda w kąpieliskach jest na bieżąco monitorowana pod kątem występowania przekroczeń zanieczyszczeń mikrobiologicznych (Escherichia coli, enterokoki) oraz obecności w wodzie zakwitu sinic (smugi, kożuch, piana)  lub obecność innych zanieczyszczeń, takich jak materiały smoliste, szkło, tworzywa sztuczne, guma oraz inne odpady (w ilości nie dającej się natychmiast usunąć z wody).

Badania realizowane są zgodnie z ustalonym harmonogramem pobierania próbek, który obejmuje jedno badanie nie wcześniej niż 10 dni przed otwarciem sezonu kąpielowego danego kąpieliska oraz nie mniej niż trzy próbki w sezonie kąpielowym (lub dla kąpielisk w którym sezon kąpielowy nie przekracza 8 tygodni nie mniej niż dwie próbki), w okresie funkcjonowania kąpieliska, tak aby przerwa między badaniami nie przekraczała miesiąca.

Dla każdego ze zgłoszonych kąpielisk na specjalnym portalu można znaleźć informacje dotyczące:

  • jakości wody,
  • infrastruktury kąpieliska,
  • warunków panujących na kąpielisku,
  • klasyfikacji i profilu kąpieliska.

Serwis kąpielowy dla naszego obiektu KĄPIELISKA KARLÓW dostępny jest TU

Tutaj możecie się również Państwo zapoznać z aktualnymi wynikami na dzień 14 lipca 2023 -  kliknij w zdjęcie.

20230711 080751   20230711 081421 system cyrkulacji

    - akwen kąpieliska KARLÓW                  - brodziki dla najmłodszych                - system cyrkulacji brodzika

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo