BIP

STANDARD MALOLETNICH OSIR2024

baner badania wody

serwis kapielowy logo


segregacja odpadow

 

mojapogoda

*******************

aleja gwiazd logo

giganci siatkowki

banner

 *******************************

KLUBY I STOWARZYSZENIA
Z TERENU GMINY MILICZ

Barycz Miliczbarycz sulow logo plon gadkowice logo

ASMILICZpittbul bizonmilicz

szkolka pilkarska milicz1 ks milicz

MSPDION smecz uks dwojka milicz

*************************

PARTNERZY

pzps logo

logo dzps

 fundacja polska siat

Sezon letni na Kąpielisku Karłów w Miliczu został oficjalnie otwarty! Podczas minionego weekendu na basenie pojawiło się ponad 3 200 osób.

otwarcie1

A tak wyglądała sobota na Karłowie. Wyborna pogoda, ogromna frekwencja, bogaty program z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Tak w skrócie można opisać minioną sobotę na milickim kąpielisku. Tego dnia uroczystego otwarcia nowej części brodzika dokonali jego użytkownicy – dzieci, które przecięły wstęgę zapraszając do bezpiecznego korzystania z niecki.

otwarcie2   otwarcie3

otwarcie4 otwarcie5

Do korzystania z nowej skoczni zaprosili Jacek Biernat - Prezes OSiR Milicz oraz Andrzej Kubiak, którzy inaugurującym skokiem do wody udostępnili najbardziej wyczekiwaną atrakcję tegoż roku na kąpielisku Karłów.

Równolegle na boiskach trawiastych odbywała się kolejna edycja Letniego MiniCup w piłkę nożną o Puchar Burmistrza Gminy Milicz. W turnieju wzięły udział drużyny z Milicza, Cieszkowa, Międzyborza i Krotoszyna. W poszczególnych kategoriach wiekowych wyłoniono zwycięzców, najlepszych zawodników i króli strzelców. Organizatorem turnieju była niezawodna w tej dziedzinie UKS Szkółka Piłkarska Milicz

otwarcie10 otwarcie9

Nie zabrakło też zmagań z plastikową piłeczką. W turnieju tenisa stołowego zawodnicy walczyli o Puchar Prezesa spółki OSiR Jacek Bierna . Za organizację tej części imprezy dziękujemy Rafałowi Genderze i UKS Lider Milicz.

Na boiskach piaszczystych odbywał się turniej siatkówki plażowej. Zawody rozegrano w kategoriach open, junior. Współorganizatorem tego wydarzenia był Szymon Jerzak. Dla tych, którzy czują niedosyt siatkowych zmagań na piasku zdradzamy, że Szymon będzie organizował kolejne zawody na przełomie lipca i sierpnia.

Zwieńczeniem całego dnia był mecz pokoleń KS Barycz Milicz. Przed główną rozgrywką uhonorowany został wieloletni zawodnik drużyny – Iwo Kwaczewski, który w tym sezonie zakończył piłkarską karierę. Kibice, którzy w pełni zapełnili trybuny i głośno dopingowali zawodników Baryczy, nie mogli być zawiedzeni. Mecz obfitował w wiele pięknych akcji oraz bramek i zakończył się wysokim remisem 5:5.

Na przestrzeni całego dnia dla najmłodszych na terenie kąpieliska czekało wiele atrakcji: dmuchańce, pokaz ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy oraz gry i zabawy z nagrodami w namiocie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Miliczu

 otwarcie7 otwarcie6

Muzyczny rytm wydarzeniu nadawała ekipa z ESKA SummerCity Wrocław News .

Tak było w sobotę. A przed nami całe lato z Kąpielisko Karłów Milicz !

Zapraszamy i do zobaczenia !

/źródło: milicz.pl/

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miliczu wystawił na sprzedaż atrakcyjne działki przy Stadionie Miejskim w Miliczu.
dzialki na sprzedaz 2022
Dotyczy działek wzdłuż drogi Powstańców Wielkopolskich (tzw. betonówka), oraz jednej w bliskiej jej sasiedztwie
10/1 AM 15  - tutaj przeglądnij ogłoszenie, data przetargu 13 lipca 2022 godz. 8.00
10/2 AM 15  - tutaj przeglądnij ogłoszenie, data przetargu 15 lipca 2022 godz. 8.00
10/3 AM 15 - tutaj przeglądnij ogłoszenie, data przetargu 20 lipca 2022 godz. 8.00
10/6 AM 15 - tutaj przeglądnij ogłoszenie, data przetargu 22 lipca 2022 godz. 8.00
 
Przeznaczenie podstawowe: tereny sportu i rekreacji, oraz tereny zabudowy usługowej
Szczegóły i pytania pod nr tel. 516 048 988 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chodź do oficjalnego otwarcia sezonu kąpielowego na terenie kąpieliska Karłów w Miliczu pozostaje jeszcze kilka dni. My już zgłaszamy swoją gotowość.

ZAPRASZAMY KARLOW BEZPIECZNE WAKACJE

Przez najbliższe cztery weekendowe dni (16-19 czerwca br), będą mogli Państwo w pełni wykorzystać atut tego magicznego miejsca. Czy to zażywając pierwszech kąpieli w wodzie, czy tylko tych słonecznych nad opieką najmłodszych. Nad bezpieczeństwem Państwa czuwać bedzie pełny skład obsługi ratowniczej wymagany na tego typu miejscach. Zapewniamy również, iż wyniki mikrobiologiczne jakości wody w kąpielisku wodnym jak i pływalni otwartej - czyli brodziki dla dzieci spełniają wszelkie normy sanitarno-epidemiologiczne. Zapraszamy

https://www.facebook.com/watch/?v=5403409076348342

logo milicz

 logo poziome plywalnia

plywalnia

Logo OK

pgk dolina baryczy logo

 ****************************

TV pow mil

Aktywnie po dolinie Baryczy

 

autobus iskra3

 

GALEN2015

nasze dzialania2
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

SPORT W GMINIE MILICZ

BSMILICZ

NADLESNICTWO MILICZ LOGOTYP
logo ARTZBYT Milicz
tarczynski d
logo BOSS
logo km maszynybudowlane
ipad
sadzikdajczman rowery
1 baner kajaki

logo uzrodla
milicz na sportowo